Web Sitesi | Web Tasarımı |Web Yazılımı | Seo Hizmeti Vermekteyiz

WEB TASARIM

Web Sitesi Tasarımı, görsel olmanın yanında; kullanıcı dostu, %100 yönetilebilir ve arama motorları uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Güncel web tasarım trendlerini yansıtan ve firmaya özel web tasarımı ve programlaması ile web tasarımları hazırlanmaktadır. Özellikle Arama motoru dostu yazılım altyapısı ile oluşturulmuş web siteleri ile yeni müşterilere ulaşabileceksiniz.

  Osbsa Web Tasarım  ajansı, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun tasarımlar yapmaktadır. Bu prensip, Osbsa Bilişim  tasarım kültürünün temelidir.


Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.


Web Tasarım Süreçleri;


Osbsa  web tasarım ajansı, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.


Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.


Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreaktif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.


Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.


Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Osbsa Bilişim  web tasarım ajansı ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkında-lığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir. Osbsa Bilişim Hizmetleri  bu kısmıyla bakıldığında başarılı kayıtlar yapmış olsa da herhangi bir konumlama garantisi vermez.


Garantili konumlama sadece Google AdWords ile mümkün olmaktadır. Bunun için Google AdWords için bizimler iletişime geçmeniz gerekmektedir.Web Tasarımı konusunda özel projeleriniz konusunda da size özel programlama ve tasarım konusunda da destek sağlamaktayız. İlk defa hayata geçecek web tasarım projelerinde ise gizlilik anlaşması sonrası proje detayları görüşülerek projenizin gizliliğine saygımızı göstermekteyiz.

HEMEN TEKLİF ALIN
Diğer Hizmetler